قوانین قرعه کشی 8 ستاره گالریا

با سلام و احترام

 

شرايط شركت در ادوار قرعه کشی 8 ستاره گالريا به شرح ذيل است:

 

اولین دوره جشنواره قرعه کشی 8 ستاره گالريا از ساعت 12:00 روز 20 اسفندماه 97 آغاز و درتاریخ 14 اردیبهشت ماه 98 همراه با مراسم اختتامیه پایان می پذیرد. 

 

شرايط شركت در قرعه کشی به شرح ذيل است :

 

* به ازاي هر 500 هزار تومان خريد در يك روز يك کد قرعه كشي صادر مي‌گردد. 

 

* حضور برنده و یا نماینده ایشان، همراه با فاکتور خرید، رسید پوز و کارت شناسایی در روز قرعه کشی و ارائه کارت بانکی برای تحویل جایزه ضروری است. 

 

* تمامي خريدها بايد توسط كارت بانكي صورت پذيرد و خريدهايي كه به صورت نقدي انجام شوند درسامانه باشگاه مشتریان جهت قرعه كشي ثبت نخواهد شد.

 

* پرداخت‌هايي كه با ووچر هديه انجام شده باشد مشمول دريافت کد قرعه كشي نمي‌شود و تنها به مازاد پرداختي آن کد قرعه كشي تعلق خواهد گرفت.

 

* چنانچه مشتري فاكتور مرجوعي و یا اصلاحی داشته باشد، کد قرعه كشي صادر شده براي آن فاكتور باطل مي‌گردد و در صورت اصلاح، کد جدید صادرخواهد شد. کد باطلی با پیامک اطلاع رسانی شده و گزارش وضعیت دریافت پیامک های باطل موجود است و هیچ گونه اعتراضی مبنی بر عدم اطلاع رسانی و عدم آگاهی از کدهای باطلی قابل قبول نیست.

 

* برنده خوش شانس خودرو در سال 98 در يك دوره قرعه کشی 8 ستاره مرکز خرید گالریا، امکان برنده شدن خودرو در دوره های بعدی را ندارد، و تنها در قرعه کشی ساير جوايز می‌تواند شرکت کند.

 

* کارت بانکی که برای تحویل جایزه ارائه می گردد باید با شماره کارت رسید پوز، هم خوانی داشته و در غیر اینصورت جایزه به آن شخص تعلق نمی گیرد.

 

( چنانچه هر گونه تغییراتی در شماره کارت به دلیل منقضی شدن و یا سایر دلایل ایجاد شده، لازم است برنده استعلام حساب از بانک، مبنی بر تغییر شماره کارت خود را ارائه نماید. )

 

* لطفا در صورت بروز هر گونه سوال و يا نقطه ابهام به كانترهاي امور مشتريان مراجعه كنید.