آرمانی

shopping_basket پوشاک آقایان , پوشاک , پوشاک بانوان location_onتجاری | طبقه همکف

آرمانی اکسچنج گسترش و توسعه کار خود را با افتتاح و بازگشایی شعبه جدید در ایران ادامه می دهد

اولین شعبه، فروشگاه 150 متری واقع در مرکز خرید گالریا در تهران است که همانند دیگر شعبه‌ها با استفاده از متریال‌هایی مانند فولاد خام، چوب و بتن، مفهوم و کانسپت برند را با درج نام تجاری A|X  به نمایش گذاشته است.

فروشگاه با راه پله‌ای مارپیچ گونه به طبقه بالا هدایت می شود. پروفیل‌های فلزی، تخته‌های صنعتی و دیوارهای بتنی فضایی مستحکم و گیرایی را تداعی می‌کنند. پنجره‌های بلند ویترین فروشگاه، مرکز اصلی حضور و امتداد روشنایی در فضا هستند.

Armani Exchange با رونمایی از مجموعه‌ی بهار تابستان 2018، اولین شعبه خود را در تهران افتتاح نموده است. مجموعه مردانه آرمانی اکسچنج، به جوانانی که در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند، اختصاص داده شده است. المان‌های زندگی شهری و همچنین لباس‌های ورزشی حضور پر رنگ تری در این کلکسیون دارند تا شخصیت قوی و تصویری شیک را بسازند.

در طراحی کلکسیون بهار و تابستان، با حفظ ظرافت زنانه، پیراهن‌هایی کوتاه با نقوش و طراوت بهاری طراحی شده است. همچنین در این مجموعه نیز با الهام از المان‌های دنیای ورزش، سعی در القای پویایی و ترویج استایل و زندگی شهری شده است. همچنین در این کلکسیون با استفاده از لوگوی بزرگ A|X بر روی تیشرت ها و برخی دیگر از البسه، دنیای ورزشی با اوقات فراغت ادغام می گردد.

 

تلفن : 22170450

collections گالری تصاویر