خشکشویی مزدا

shopping_basket خشکشویی location_onتجاری | طبقه منفی دو

خشکشویی مزدا با بیش از نیم قرن سابقه در سال 1337 توسط آقای کیخسرو باخانیان در میدان ونک تاسیس شد از همان ابتدا با رعایت استاندارد های بسیار بالا و بهره گیری از بهترین دستگاه ها و مواد آلمانی جایگاه خود را در پیش مردم به عنوان یک خشک شویی با خدمات ویژه و ممتاز حفظ کرد.

از سال 1350 مدیریت جدید آقای رضا رشیدی برای توسعه و گسترش کار خود از تکنولوژی جدید بهترین کمپانی های خارجی استفاده کرده و چنین شد که خشکشویی مزدا توانست جایگاه خود را به عنوان یکی از خشکشویی های ممتاز کشور ثبت کند و توسط اتحادیه خشکشویی های تهران درجه ممتاز که بالاترین درجه استاندارد در این صنف بوده است دست پیدا کند.

خشکشویی مزدا با بهره گیری از همکاری با سابقه ترین و متخصص ترین کارشناسان فنی در چند دوره به عنوان بازرسان حرفه خشکشویی ها انتخاب شده است.

 

خدمات:

علاوه بر خدمات و سرویس های نرمال، خشکشویی vip مزدا با تضمین کیفیت و حفظ سلامت اجناس مشتریان عزیز، خدمات ویژه ای ارائه می دهد.

خشکشویی انواع پوست های طبیعی، چرم طبیعی، کیف و کفش برند های لوکس دنیا، پرده های مخمل، سیلک، طلاکوب و نقره کوب، لباس های ابریشم و لباس های نفیس و طراحی شده ی مزون ها، سنگ دوزی ها، قالیچه ابریشم و تابلو فرش های نفیس، ترمه های آنتیک و تمامی البسه و اجناس چرمی که نیاز به مراقبت و دقت نظر خاصی دارند .

 

اکنون سال هاست که بسیاری از مزون های تولید لباس های خاص برای ضمانت حفظ کیفیت لباس، مزدا را به مشتریان خود معرفی می کنند.

 

شماره تماس: 26800067

collections گالری تصاویر