نوین زعفران

shopping_basket واحدهای غذایی , زعفران location_onتجاری | طبقه چهارم

شرکت نوين زعفران در سال ۱۳۷۱ با هدف نوآوري، بسته بندي و ايجاد تحول در حرفه زعفران تاسيس شد و از ابتدا به عنوان يک توليد کننده و صادر کننده متخصص، مبتکر، درستکار، جدي و شاخص در عرصه تجارت ملی و بین المللی زعفران با کيفيت و بسته بندي متفاوت و خدمات مبتني بر رضايت مشتري خود را مطرح نمود.

ايجاد بزرگترين واحد فراوري بهداشتي و بسته بندي زعفران در شرايط Clean Room، طراحي و توليد بسته بندي متنوع با زبانها و سلايق مختلف ملل، تحقيقات علمي دامنه دار، توليد و صادرات دهها محصول فرعي از زعفران ( با نام زعفرانيه)، بازاريابي گسترده و صادرات به پنج قاره گوشه اي از فعاليت هاي اين واحد توليدي است.

يکی از فعاليت های مهم شرکت همکاری با مراکز علمي بين المللی و مهم علمی و تحقیقاتی مانند دانشگاه Chiba ژاپن در زمينه اثبات و گسترش مصارف غذایی و دارویی زعفران می‌باشد که نتايج حيرت آوری به دنبال داشته است.

نوین زعفران دارنده گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان (۸ دوره متوالی)، صادرکننده نمونه کشوری (۸ دوره)، واحد نمونه ملی کیفیت و استاندارد، واحد نمونه صنایع غذایی و بهداشتی، دارنده نشان ایمنی و سلامت (سیب سلامت)، واحد برتر تولید ملی – افتخار ملی (۵ دوره)، اولين دارنده استانداردهاي بين‌المللي: ISO ۲۲۰۰۰, HACCP, ISO ۹۰۰۱, ISO ۱۴۰۰۱ در حرفه زعفران، آزمایشگاه آکردیته زعفران، دارنده گواهینامه حلال، دارنده گواهینامه محصول ارگانیک و برند برتر ایران است. همچنین نوین زعفران عضو فعال کمیته بین المللی ادویه و چاشنی و گیاهان مورد مصرف در آشپزی استاندارد بین المللی ایزو TC۳۴/SC۷ از سال ۱۳۸۲ و کمیته بین المللی کدکس ادویه و گیاهان مورد مصرف در آشپزی: Codex Committee on Spices and Culinary Herbs می‌باشد و در ۷ اجلاسیه بین المللی حضور یافته و حامی نافع کشورمان در اعتلای استاندارد های بین المللی زعفران بوده است. این شرکت با فعاليت بسيار گسترده تخصصي مبتکر و مبلغ روش هاي توليد و فراوري زعفران بوده است. مزارع نوين زعفران بدون استفاده از هر گونه کود و يا سموم شيميايي محصولي کاملا طبيعي و ارگانيک را با بالاترين کيفيت در سطح جهان توليد مي نمايد و به واسطه بهره مندي از امکانات بسيار ويژه و استثنايي (فراوري، بسته بندي، مديريت کيفيت و خدمات ) نوين عفران رتبه نخست را در اين صنعت در سطح ملی و بين المللي دارد. شرکت نوین زعفران با اشتغال زایی سالیانه حدود ۱۵۰ نفر حامی ذینفعان داخل سازمان خود و همچنین با گستره توزیع کالای با کیفیت بالغ بر ۲۰ استان کشور حامی مصرف کنندگان داخلی خود می‌باشد.

نوين زعفران با بکارگيري اصول TQM، بهره وري و تعالي سازمان در فعاليتهاي خود، همواره در جهت رضايت مشتريان و تامين حقوق کليه ذينفعان از جمله کارکنان، مشتريان، پيمانکاران، صاحبان سهام، افراد جامعه و... گام برمي دارد و نظرات و خواسته هاي کليه ذينفعان خود را محترم مي شمارد و در جهت نيل به خواسته‌ها و تامين نيازهاي بالقوه و بالفعل آنان گام بر مي دارد.

صداقت در عمل، توجه به کيفيت و بهبود مستمر، توسعه فرهنگ مشتری مداری، توسعه منابع انساني و اشتغال زايي دستيابي به تکنولوژی های روز دنيا، رعايت ارزش های جامعه و حفظ محيط زيست، رعايت استاندارد های ملي و بين المللي، آموزش و يادگيري مستمر، رهبری بازار های داخلي از طريق ايجاد مزيت های رقابتي، توسعه کار گروهي، توسعه سيستم نظر سنجي و پيشنهادات، امانتداری در قبال سهامداران بخشي از ارزش های نوين زعفران برشمرده مي شوند. نوین زعفران اولين گواهينامه سيستم مديريت زيست محيطي ISO ۱۴۰۰۱ در حرفه زعفران در سطح جهان و براي اولين بار در صنعت غذاي کشور را در ۲۵/۱۱/۷۹ دریافت نموده است و از سال ۱۳۷۹ این گواهینامه را حفظ و به روز نموده است.

نوین زعفران در راستای حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی محیط زیست، نه تنها با رعایت اصول زیست محیطی در محیط کاری خود، بلکه با اطلاع رسانی به کارکنان، پیمانکاران، مشتریان و کلیه ذینفعان در جهت اهداف زیست محیطی گام برمی دارد و با ارائه بروشورهای اطلاعاتی به آنان در این زمینه فعالیت پویا و مستمر دارد. نظرخواهی و اندازه گیری رضایت مشتریان در این شرکت از اهمیت خاصی برخوردار است و همه ساله رضايتمندی مشتريان طبق روش اجرایی مشخص تحت سیستم ايزو ۹۰۰۱ صورت می گيرد و با بررسی نظرات آنان شرکت جهت بهبود اقدام می نماید.

همچنين شرکت دارای پانل مشترکين می‌باشد که همواره با مشتريان خود در ارتباط است و از نظرات سازنده آنان بهره می گردد. هر ساله هدايا و اطلاعات مفيد برای آنان ارسال می گردد.

شرکت نوین زعفران همواره با نگرش مشتری مداری و حمایت از مصرف کننده نهایی، شرایط فروش ویژه و تخفیفات خاص را در نظر می گیرد. در این راستا علاوه بر تخفیفات برای مراکز پخش، مشتریان عضو باشگاه مشتریان و دارندگان کارت تخفیف، در فروشگاههای خود در سطح مشهد و ترمینال فرودگاه مشهد تخفیف ۳ تا ۵ درصدی برای مصرف کنندگان نهایی در نظر میگیرد. همچنین تخفیف ويژه مدیریتی نیز ۸ الی ۱۲ درصد با مجوز مدیران برای مصرف کنندگان نهایی اعمال می گردد. ضمنا در مناسبت های خاص و ویژه مانند اعیاد یا ایام سوگواری و... اشانتیون و نمونه کالا به مشتریان اهدا میگردد.

ارتقاء مستمر جايگاه زعفران ايران در سطح ملی و جهاني، توسعه مستمر امکانات و خدمات و توجه به حقوق پيدا و پنهان مصرف کننده اساسي ترين و مهمترين راهبردهاي مديريت نوين زعفران مي باشد. بسياری زعفران را جزو کالاهای سنتي ايران تلقي می نمايند و شرکت نوين زعفران کوشيده است با تلاشی همه جانبه تحولاتی مفيد را براي اين محصول رقم بزند و نقطه آغازی بر صنعت نوين زعفران ايران باشد.

 

تلفن: 22186021 - 22186022 - 22186020

 

collections گالری تصاویر