رد کردن لینک ها

قوانین جشنوره فصلی گالریا

با سلام و احترام

شرایط شرکت در ادوار مختلف قرعه کشی فصلی گالریا به شرح ذیل می باشد:

* به ازای هر ۵۰۰ هزار تومان خرید در یک روز یک کد قرعه کشی صادر می‌گردد.

* در فاکتورهای بین مبلغ ۲ تا ۱۰ میلیون تومان به ازای هر ۱ میلیون تومان یک کد قرعه کشی صادر می گردد.

* در فاکتورهای بین مبلغ ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان به ازای هر ۵ میلیون تومان یک کد قرعه کشی صادر می گردد.

* در فاکتورهای بین مبلغ ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان به ازای هر ۱۰ میلیون تومان یک کد قرعه کشی صادر می گردد. 

* در فاکتورهای بیش از ۵۰ میلیون تومان به ازای هر ۲۵ میلیون تومان یک کد قرعه کشی صادر می گردد. 

* قرعه کشی خودرو به صورت غیر حضوری برگزار می گردد و برنده تنها ۲ روز پس از قرعه کشی فرصت دارد تا با حضور در دفتر امور مالی مرکز خرید گالریا با ارائه مدارک لازم  احراز هویت خویش را انجام دهد. در صورت عدم حضور فرد میبایست نماینده ایشان با وکالت نامه رسمی جمهوری اسلامی ایران حضور نمایند.

* تمامی خریدها باید توسط کارت بانکی صورت پذیرد و خریدهایی که به صورت نقدی و یا خرید با ارز خارجی در سامانه باشگاه مشتریان جهت قرعه کشی ثبت نخواهد شد.

* پرداخت هایی که با ووچر هدیه انجام شده باشد، مشمول دریافت کد قرعه کشی نمی شود و تنها به مازاد پرداختی آن کد قرعه کشی تعلق خواهد گرفت.

* چنانچه مشتری فاکتور مرجوعی و یا اصلاحی  داشته باشد، کد قرعه کشی صادر شده برای آن فاکتور باطل می گردد و در صورت اصلاح، کد جدید صادر خواهد شد. کد باطله با پیامک اطلاع رسانی شده و گزارش وضعیت دریافت پیامک های باطل موجود است و هیچ گونه اعتراضی مبنی بر عدم اطلاع رسانی و عدم آگاهی از کد های باطله قابل قبول نیست.

* برنده خودرو در یک دوره از قرعه کشی های جشنواره فصلی مرکز خرید گالریا، امکان برنده شدن خودرو در دوره های بعدی این جشنواره را ندارد و تنها در قرعه کشی سایر جوایز می تواند شرکت کند.

* کارت بانکی که برای تحویل جایزه ارائه می گردد باید با شماره کارت رسید پوز، همخوانی داشته و در غیر اینصورت جایزه به آن شخص تعلق نمی گیرد.

چنانچه هر گونه تغییراتی در شماره کارت به دلیل منقضی شدن و یا سایر دلایل ایجاد شده، لازم است برنده استعلام حساب از بانک، مبنی بر تغییر شماره کارت خود را ارائه نمایند.

* در روز قرعه کشی شرط حضور وجود ندارد و در صورتی که برنده حاضر نباشد با ایشان به صورت تلفنی تماس حاصل می گردد و مستلزم پاسخگویی و در دسترس بودن شخص است که در غیر این صورت بعد از ۱ دقیقه قرعه کشی مجددا صورت پذیرفته و شخص دیگری به عنوان برنده انتخاب می گردد.

* لطفا در صورت بروز هر گونه سوال و یا نقطه ابهام به کانترهای امور مشتریان مراجعه کنید.

بازگشت به بالای صفحه