رد کردن لینک ها

نوین زعفران

شرکت نوین زعفران در سال ۱۳۷۱ با هدف نوآوری، بسته بندی و ایجاد تحول در حرفه زعفران تاسیس شد و از ابتدا به عنوان یک تولید کننده و صادر کننده متخصص، مبتکر، درستکار، جدی و شاخص در عرصه تجارت ملی و بین المللی زعفران با کیفیت و بسته بندی متفاوت و خدمات مبتنی بر رضایت مشتری خود را مطرح نمود.

ایجاد بزرگترین واحد فراوری بهداشتی و بسته بندی زعفران در شرایط Clean Room، طراحی و تولید بسته بندی متنوع با زبانها و سلایق مختلف ملل، تحقیقات علمی دامنه دار، تولید و صادرات دهها محصول فرعی از زعفران ( با نام زعفرانیه)، بازاریابی گسترده و صادرات به پنج قاره گوشه ای از فعالیت های این واحد تولیدی است.

یکی از فعالیت های مهم شرکت همکاری با مراکز علمی بین المللی و مهم علمی و تحقیقاتی مانند دانشگاه Chiba ژاپن در زمینه اثبات و گسترش مصارف غذایی و دارویی زعفران می‌باشد که نتایج حیرت آوری به دنبال داشته است.

نوین زعفران دارنده گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان (۸ دوره متوالی)، صادرکننده نمونه کشوری (۸ دوره)، واحد نمونه ملی کیفیت و استاندارد، واحد نمونه صنایع غذایی و بهداشتی، دارنده نشان ایمنی و سلامت (سیب سلامت)، واحد برتر تولید ملی – افتخار ملی (۵ دوره)، اولین دارنده استانداردهای بین‌المللی: ISO ۲۲۰۰۰, HACCP, ISO ۹۰۰۱, ISO ۱۴۰۰۱ در حرفه زعفران، آزمایشگاه آکردیته زعفران، دارنده گواهینامه حلال، دارنده گواهینامه محصول ارگانیک و برند برتر ایران است. همچنین نوین زعفران عضو فعال کمیته بین المللی ادویه و چاشنی و گیاهان مورد مصرف در آشپزی استاندارد بین المللی ایزو TC۳۴/SC۷ از سال ۱۳۸۲ و کمیته بین المللی کدکس ادویه و گیاهان مورد مصرف در آشپزی: Codex Committee on Spices and Culinary Herbs می‌باشد و در ۷ اجلاسیه بین المللی حضور یافته و حامی نافع کشورمان در اعتلای استاندارد های بین المللی زعفران بوده است. این شرکت با فعالیت بسیار گسترده تخصصی مبتکر و مبلغ روش های تولید و فراوری زعفران بوده است. مزارع نوین زعفران بدون استفاده از هر گونه کود و یا سموم شیمیایی محصولی کاملا طبیعی و ارگانیک را با بالاترین کیفیت در سطح جهان تولید می نماید و به واسطه بهره مندی از امکانات بسیار ویژه و استثنایی (فراوری، بسته بندی، مدیریت کیفیت و خدمات ) نوین عفران رتبه نخست را در این صنعت در سطح ملی و بین المللی دارد. شرکت نوین زعفران با اشتغال زایی سالیانه حدود ۱۵۰ نفر حامی ذینفعان داخل سازمان خود و همچنین با گستره توزیع کالای با کیفیت بالغ بر ۲۰ استان کشور حامی مصرف کنندگان داخلی خود می‌باشد.

نوین زعفران با بکارگیری اصول TQM، بهره وری و تعالی سازمان در فعالیتهای خود، همواره در جهت رضایت مشتریان و تامین حقوق کلیه ذینفعان از جمله کارکنان، مشتریان، پیمانکاران، صاحبان سهام، افراد جامعه و… گام برمی دارد و نظرات و خواسته های کلیه ذینفعان خود را محترم می شمارد و در جهت نیل به خواسته‌ها و تامین نیازهای بالقوه و بالفعل آنان گام بر می دارد.

صداقت در عمل، توجه به کیفیت و بهبود مستمر، توسعه فرهنگ مشتری مداری، توسعه منابع انسانی و اشتغال زایی دستیابی به تکنولوژی های روز دنیا، رعایت ارزش های جامعه و حفظ محیط زیست، رعایت استاندارد های ملی و بین المللی، آموزش و یادگیری مستمر، رهبری بازار های داخلی از طریق ایجاد مزیت های رقابتی، توسعه کار گروهی، توسعه سیستم نظر سنجی و پیشنهادات، امانتداری در قبال سهامداران بخشی از ارزش های نوین زعفران برشمرده می شوند. نوین زعفران اولین گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO ۱۴۰۰۱ در حرفه زعفران در سطح جهان و برای اولین بار در صنعت غذای کشور را در ۲۵/۱۱/۷۹ دریافت نموده است و از سال ۱۳۷۹ این گواهینامه را حفظ و به روز نموده است.

نوین زعفران در راستای حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی محیط زیست، نه تنها با رعایت اصول زیست محیطی در محیط کاری خود، بلکه با اطلاع رسانی به کارکنان، پیمانکاران، مشتریان و کلیه ذینفعان در جهت اهداف زیست محیطی گام برمی دارد و با ارائه بروشورهای اطلاعاتی به آنان در این زمینه فعالیت پویا و مستمر دارد. نظرخواهی و اندازه گیری رضایت مشتریان در این شرکت از اهمیت خاصی برخوردار است و همه ساله رضایتمندی مشتریان طبق روش اجرایی مشخص تحت سیستم ایزو ۹۰۰۱ صورت می گیرد و با بررسی نظرات آنان شرکت جهت بهبود اقدام می نماید.

همچنین شرکت دارای پانل مشترکین می‌باشد که همواره با مشتریان خود در ارتباط است و از نظرات سازنده آنان بهره می گردد. هر ساله هدایا و اطلاعات مفید برای آنان ارسال می گردد.

شرکت نوین زعفران همواره با نگرش مشتری مداری و حمایت از مصرف کننده نهایی، شرایط فروش ویژه و تخفیفات خاص را در نظر می گیرد. در این راستا علاوه بر تخفیفات برای مراکز پخش، مشتریان عضو باشگاه مشتریان و دارندگان کارت تخفیف، در فروشگاههای خود در سطح مشهد و ترمینال فرودگاه مشهد تخفیف ۳ تا ۵ درصدی برای مصرف کنندگان نهایی در نظر میگیرد. همچنین تخفیف ویژه مدیریتی نیز ۸ الی ۱۲ درصد با مجوز مدیران برای مصرف کنندگان نهایی اعمال می گردد. ضمنا در مناسبت های خاص و ویژه مانند اعیاد یا ایام سوگواری و… اشانتیون و نمونه کالا به مشتریان اهدا میگردد.

ارتقاء مستمر جایگاه زعفران ایران در سطح ملی و جهانی، توسعه مستمر امکانات و خدمات و توجه به حقوق پیدا و پنهان مصرف کننده اساسی ترین و مهمترین راهبردهای مدیریت نوین زعفران می باشد. بسیاری زعفران را جزو کالاهای سنتی ایران تلقی می نمایند و شرکت نوین زعفران کوشیده است با تلاشی همه جانبه تحولاتی مفید را برای این محصول رقم بزند و نقطه آغازی بر صنعت نوین زعفران ایران باشد.

 

تلفن: ۲۲۱۸۶۰۲۱ – ۲۲۱۸۶۰۲۲ – ۲۲۱۸۶۰۲۰

بازگشت به بالای صفحه